Evenementen
Inspiratie opdoen, kennis delen en ook nog eens je netwerk vergroten.
April 2018 Netwerkbijeenkomst College Tour met Bas Sprong, CFO van Pon inclusief rondleiding
Op dinsdag 10 april waren we te gast bij de directie van Pon te Leusden. Pon is inmiddels al veel meer dan een auto-importeur en timmert wereldwijd aan de weg. Na een rondleiding in het distributiecentrum volgde de College Tour met cfo Bas Sprong. Hij nam ons mee in zijn werk: over verslaglegging, coaching, deelnemingen, overnames, dieselgate, de pers en ook over zijn eigen uitdagingen. We kijken terug op een enerverende en leerzame middag.


Voorgaande evenementen
JUL
14
2020
Landgoed de Salentein
JUN
22
2019
Netwerkbijeenkomst
Bottervaren
MRT
5
2019
Netwerkbijeenkomst
Kenniscarrousel

Aanmelden
Bijeenkomst Financials Eemland, woensdag 2 april 2025
Kunstmatige Intelligentie ofwel Artificiële Intelligentie, kortweg AI. Het maakt al een langere tijd deel uit van ons dagelijks leven. Denk aan gezichtsherkenning in onze smartphones, antwoorden van chatbots en de film- en muziekaanbevelingen op basis van eerdere beoordelingen. Maar de toekomst belooft ons meer. Veel meer! AI moet gaan zorgen voor snelle en juiste medische diagnoses, zelfrijdende auto’s, robots die hun ‘zintuigen’ gebruiken, maken ons werkelijk makkelijker en nog veel meer.
AI belooft veel maar om deze beloftes te realiseren moeten we de grenzen ervan leren kennen en het zien voor wat het werkelijk is: algoritmes, chips en elektriciteit. Zo kunnen we onze wereld beter, leuker en sneller maken in plaats van het tegenovergestelde.
We hebben voor deze bijeenkomst Jean-Luc Laval van Bureau Reuring vastgelegd. Hij zal ons inspireren met demo’s, voorbeeldprompts en tips waarmee je snel tot betere resultaten komt. We maken kennis met de laatste nieuwe tools en technieken en kunnen aan het einde van de sessie meteen aan de slag met de praktische tips en trucs. Het wordt, en dat is zeker, een zeer inspirerende sessie waar we echt wat aan hebben!
Aanmelden
netwerkbijeenkomst
Ben jij er ook bij? Meld je aan en we reserveren graag weer een plekje voor jou.